RSS | Dilekita Mekan GurmesiMekanları Dilekita ile keşfedin...http://www.dilekita.com<![CDATA[Emek Cafe]]>Sun, 24 Sep 2017 20:06:48 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/emek-cafe-yenikoy/24-eylul-2017http://www.dilekita.com/mekanlar/emek-cafe-yenikoy<![CDATA[Restaurante Carmela]]>Sun, 02 Apr 2017 14:48:08 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/restaurante-carmela/02-nisan-2017http://www.dilekita.com/mekanlar/restaurante-carmela<![CDATA[Restaurante El Trillo]]>Sat, 01 Apr 2017 01:15:27 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/restaurante-el-trillo/01-nisan-2017http://www.dilekita.com/mekanlar/restaurante-el-trillo<![CDATA[Bistro Ocakbaşı]]>Tue, 07 Mar 2017 00:37:20 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/bistro-ocakbasi/07-mart-2017http://www.dilekita.com/mekanlar/bistro-ocakbasi<![CDATA[Sahrap Restaurant]]>Tue, 08 Mar 2016 16:00:50 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/sahrap-restaurant-asmalimescit/08-mart-2016http://www.dilekita.com/mekanlar/sahrap-restaurant-asmalimescit<![CDATA[Jimmy's Burger]]>Sun, 07 Feb 2016 03:27:59 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/jimmys-burger-yenikoy/07-subat-2016http://www.dilekita.com/mekanlar/jimmys-burger-yenikoy<![CDATA[Le Quirly]]>Wed, 15 Apr 2015 11:08:11 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/le-quirly-croisette-cannes/15-nisan-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/le-quirly-croisette-cannes<![CDATA[Bottega Del Vino]]>Mon, 13 Apr 2015 12:29:26 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/bottega-del-vino-new-york/13-nisan-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/bottega-del-vino-new-york<![CDATA[Heinz]]>Thu, 09 Apr 2015 16:29:21 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/heinz-sapanca/09-nisan-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/heinz-sapanca<![CDATA[Et Mekan]]>Mon, 06 Apr 2015 14:16:31 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/et-mekan-steakhouse-kucuk-camlica/06-nisan-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/et-mekan-steakhouse-kucuk-camlica<![CDATA[Sıdıka Meze Restoranı]]>Mon, 06 Apr 2015 09:32:02 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/sidika-meze-restorani-besiktas/06-nisan-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/sidika-meze-restorani-besiktas<![CDATA[Bebek Balıkçı]]>Mon, 16 Mar 2015 14:32:33 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/bebek-balikci-atasehir/16-mart-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/bebek-balikci-atasehir<![CDATA[Bizimköy Kahvaltı & Mangal]]>Thu, 05 Mar 2015 15:04:35 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/bizim-koy-kahvalti-mangal-sile/05-mart-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/bizim-koy-kahvalti-mangal-sile<![CDATA[Hasan Restaurant]]>Thu, 05 Feb 2015 07:54:21 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/hasan-restaurant-hashan-galata/05-subat-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/hasan-restaurant-hashan-galata<![CDATA[Şamdan Garden]]>Sun, 01 Feb 2015 21:05:25 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/samdan-garden-etiler/01-subat-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/samdan-garden-etiler<![CDATA[Ar-Ruha Restaurant]]>Sun, 01 Feb 2015 08:46:01 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/ar-ruha-restaurant/01-subat-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/ar-ruha-restaurant<![CDATA[Mama Shelter İstanbul]]>Mon, 19 Jan 2015 09:39:44 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/mama-shelter-taksim/19-ocak-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/mama-shelter-taksim<![CDATA[Miyabi Sushi & Japanese Grill Bar]]>Thu, 15 Jan 2015 16:13:01 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/miyabi-sushi-japanese-grill-bar-akatlar-besiktas/15-ocak-2015http://www.dilekita.com/mekanlar/miyabi-sushi-japanese-grill-bar-akatlar-besiktas<![CDATA[Roka Pera]]>Sun, 28 Dec 2014 19:54:43 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/roka-pera/28-aralik-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/roka-pera<![CDATA[Cafe 333 - Sheraton Maslak]]>Mon, 22 Dec 2014 14:05:07 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/cafe-333-sheraton-istanbul-maslak/22-aralik-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/cafe-333-sheraton-istanbul-maslak<![CDATA[La Torre Restaurant - Le Meridien Istanbul]]>Wed, 10 Dec 2014 16:37:32 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/la-torre-restaurant-le-meridien-istanbul/10-aralik-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/la-torre-restaurant-le-meridien-istanbul<![CDATA[More Restaurant - Midtown Hotel]]>Thu, 04 Dec 2014 18:39:36 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/more-restaurant-midtown-hotel/04-aralik-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/more-restaurant-midtown-hotel<![CDATA[Mezze & Bar By Murphy's]]>Mon, 01 Dec 2014 13:48:33 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/mezze-bar-by-murphys/01-aralik-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/mezze-bar-by-murphys<![CDATA[Gaziantep Seç Baklavaları]]>Tue, 11 Nov 2014 11:37:32 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/gaziantep-sec-baklavalari/11-kasim-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/gaziantep-sec-baklavalari<![CDATA[Brasserie Cognac De Monsieur Ballon]]>Fri, 07 Nov 2014 11:35:14 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/brasserie-cognac-de-monsieur-ballon/07-kasim-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/brasserie-cognac-de-monsieur-ballon<![CDATA[Bayramoğlu Döner]]>Wed, 05 Nov 2014 15:49:16 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/bayramoglu-doner/05-kasim-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/bayramoglu-doner<![CDATA[Vino Steak House]]>Mon, 03 Nov 2014 14:16:52 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/vino-steak-house/03-kasim-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/vino-steak-house<![CDATA[P.F. Chang's]]>Fri, 31 Oct 2014 16:46:41 +0300http://www.dilekita.com/mekanlar/pf-changs-etiler/31-ekim-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/pf-changs-etiler<![CDATA[Cemilzade Ezme & Lokum]]>Fri, 24 Oct 2014 18:26:28 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/cemilzade-etiler/24-ekim-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/cemilzade-etiler<![CDATA[CoffeeNutz Lab]]>Wed, 22 Oct 2014 17:39:23 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/coffeenutz-lab/22-ekim-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/coffeenutz-lab<![CDATA[Pide's]]>Sun, 24 Aug 2014 23:17:56 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/pides-sariyer/24-agustos-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/pides-sariyer<![CDATA[Melia Patisserie]]>Sat, 16 Aug 2014 17:35:49 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/melia-patisserie/16-agustos-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/melia-patisserie<![CDATA[Biber Burger]]>Tue, 12 Aug 2014 17:05:55 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/biber-burger/12-agustos-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/biber-burger<![CDATA[Porof Zihni Sinir Atölyesi]]>Wed, 06 Aug 2014 13:07:08 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/porof-zihni-sinir-atolyesi/06-agustos-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/porof-zihni-sinir-atolyesi<![CDATA[360 Suada Club]]>Mon, 04 Aug 2014 11:24:46 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/360-suada-club/04-agustos-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/360-suada-club<![CDATA[Künefis]]>Mon, 21 Jul 2014 09:27:57 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/kunefis/21-temmuz-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/kunefis<![CDATA[Venge]]>Sat, 19 Jul 2014 12:18:15 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/venge/19-temmuz-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/venge<![CDATA[Kazım Büfe]]>Mon, 14 Jul 2014 10:25:26 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/kazim-bufe/14-temmuz-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/kazim-bufe<![CDATA[Dem]]>Sun, 13 Jul 2014 14:57:07 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/dem-karakoy/13-temmuz-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/dem-karakoy<![CDATA[BallıBaba Dondurma Salonu]]>Sat, 12 Jul 2014 11:17:07 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/ballibaba-dondurma-salonu/12-temmuz-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/ballibaba-dondurma-salonu<![CDATA[Tahta Masa Restaurant]]>Wed, 09 Jul 2014 18:36:50 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/tahta-masa-restaurant/09-temmuz-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/tahta-masa-restaurant<![CDATA[Beyaz Fırın & Patisserie]]>Sun, 06 Jul 2014 17:58:10 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/beyaz-firin-suadiye/06-temmuz-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/beyaz-firin-suadiye<![CDATA[P.F. Chang's]]>Sun, 29 Jun 2014 20:22:27 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/pf-changs-etiler/29-haziran-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/pf-changs-etiler<![CDATA[The Sunset Beach & Restaurant]]>Tue, 24 Jun 2014 23:53:55 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/the-sunset-beach-restaurant/24-haziran-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/the-sunset-beach-restaurant<![CDATA[Ağva Masal Evi]]>Mon, 23 Jun 2014 01:19:52 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/agva-masal-evi/23-haziran-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/agva-masal-evi<![CDATA[IST TOO - Shangri-La Bosphorus]]>Thu, 19 Jun 2014 15:31:13 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/ist-too/19-haziran-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/ist-too<![CDATA[P.F. Chang's]]>Wed, 04 Jun 2014 14:52:18 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/pf-changs-etiler/04-haziran-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/pf-changs-etiler<![CDATA[Cloud Nine Patisserie]]>Tue, 13 May 2014 09:53:48 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/cloud-nine-patisserie/13-mayis-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/cloud-nine-patisserie<![CDATA[Kebapçı Mesut]]>Mon, 05 May 2014 17:27:22 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/kebapci-mesut/05-mayis-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/kebapci-mesut<![CDATA[BirBiçer]]>Fri, 25 Apr 2014 17:15:06 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/birbicer/25-nisan-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/birbicer<![CDATA[Selma'nın Mutfağı]]>Sun, 20 Apr 2014 23:51:40 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/selmanin-mutfagi/20-nisan-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/selmanin-mutfagi<![CDATA[La Mancha]]>Mon, 10 Mar 2014 12:44:32 +0400http://www.dilekita.com/mekanlar/la-mancha/10-mart-2014http://www.dilekita.com/mekanlar/la-mancha